Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe

Go down 
3 posters
AutorTeade
Rockabilly69
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Rockabilly69


Postituste arv : 198
Age : 55
Asukoht : Tallinn, Nõmme
Registration date : 07/02/2009

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty
PostitaminePealkiri: M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe   M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty16.04.10 3:55

See DVD on müügil ainult Robert Gordoni kodukal h. 25 eurot (392.-) ja läbi foorumi 250.-.
Arvustused on väga head , kvaliteet super , mis peamine tegime ajalugu saades tõeline Rockabilly legend Eestisse.
Fännasime teda juba 80 ndatel sõpradega. Mul on meeles kuidas sai plaadimäel pühapäeviti käidud ja sealt ostsin ka oma esimese Gordoni LP "Bad Boy", mis sai ikka "kõvasti vatti" minu plaadimängijas. Rock-Hotelli tõlgendused Gordoni lugudest olid tol ajal need parimad peo käimatõmbajad.
Robertile väga meeldis siin, ta oli vaimustuses meie fännidest ja mainis ,et oli tunne nagu vanad ajad on tagasi ....
See DVD on ilus mälestus sellest Rockabilly suursündmusest Eestis , mida võiks isegi pidada üheks üle aegade peoks .
Laupäevasel üritusel loodan ,et mul on juba DVD-d käes , andke märku mulle kui keegi soovib veel kindlalt broneerida endale !M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Robert2ib

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Robert1q
M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Robert4
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe   M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty16.04.10 7:15

Väga suurepärane pakkumine! Tänud Olmerile foorumlastele sellise hinna tegemise eest!
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe   M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty16.04.10 10:03

DVD on küll väga hea! Hea kaameratöö ja meeldivad mälestused 2007. aasta kontserdist - tore aeg see oli, kui veel olin RG suur fänn!
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
Rockabilly69
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Rockabilly69


Postituste arv : 198
Age : 55
Asukoht : Tallinn, Nõmme
Registration date : 07/02/2009

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe   M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty17.04.10 9:20

Rockabilly69 kirjutas:
See DVD on müügil ainult Robert Gordoni kodukal h. 25 eurot (392.-) ja läbi foorumi 250.-.
Arvustused on väga head , kvaliteet super , mis peamine tegime ajalugu saades tõeline Rockabilly legend Eestisse.
Fännasime teda juba 80 ndatel sõpradega. Mul on meeles kuidas sai plaadimäel pühapäeviti käidud ja sealt ostsin ka oma esimese Gordoni LP "Bad Boy", mis sai ikka "kõvasti vatti" minu plaadimängijas. Rock-Hotelli tõlgendused Gordoni lugudest olid tol ajal need parimad peo käimatõmbajad.
Robertile väga meeldis siin, ta oli vaimustuses meie fännidest ja mainis ,et oli tunne nagu vanad ajad on tagasi ....
See DVD on ilus mälestus sellest Rockabilly suursündmusest Eestis , mida võiks isegi pidada üheks üle aegade peoks .
Laupäevasel üritusel loodan ,et mul on juba DVD-d käes , andke märku mulle kui keegi soovib veel kindlalt broneerida endale !


DVD ostja saab kauba peale sama kontserdi plakati , kus peal ka Rock-Hotel.

M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Robertiplagutw
Tagasi üles Go down
Sponsored content





M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe   M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe Empty

Tagasi üles Go down
 
M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Devil Doll
» Robert Gordoni haruldused
» Rock`n`Roll Highway

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti rockabilly foorum :: Turg-
Hüppa: